Kolektyvas
Atgal

Prieš jus – žmonės, susibūrę į darniai dirbantį kolektyvą

Ambicingi tikslai juos vienija, o aiški vizija kasdien motyvuoja siekti pačių aukščiausių rezultatų. Atskirai jie – savo srities profesionalai, kartu – jungtinė komanda, kurianti ir diegianti sudėtingas informacines sistemas, taikanti naujausius technologinius sprendimus ir pasirengusi visiems laukiantiems iššūkiams. Aistra informacinėms technologijoms jiems davė bendrą vardą – „Algoritmų sistemos“.

Prasmingi darbai ir darnaus kolektyvo indėlis

Sėkmingą darbą užtikrina itin profesionali ir į naujoves orientuota darbuotojų komanda. „Algoritmų sistemos“ nuolat įgyvendina technologiškai sudėtingus projektus, todėl nuoseklus darbas – raktas į kliento lūkesčius atitinkančius rezultatus. Panaudodamas savo kompetenciją ir nuolat atnaujinamas žinias jaunų ir patyrusių specialistų kolektyvas kuria unikalius produktus bei įgyvendina optimalius sprendimus įvairių sričių privačioms įmonėms ir didelę struktūrą turinčioms valstybinėms įstaigoms.

Nors kiekvienas darbuotojas įmonėje turi savo konkrečias užduotis, tačiau visi drauge atlieka didžiulį ir prasmingą darbą. Siekti tikslų kartu kur kas paprasčiau, todėl atskirų žmonių indėlis į komandinį darbą yra labai svarbus.

Kodėl verta tapti mūsų komandos dalimi?

Nuolatinis tobulėjimas, dėmesys, socialinė atsakomybė ir prasmingas laisvalaikis drauge – tai veiksmingos „Algoritmų sistemos“ kolektyvo motyvavimo ir tarpusavio ryšių stiprinimo priemonės.

Augti ir tobulėti kartu išties naudinga, todėl suteikiame visas galimybes ugdyti įgūdžius konkrečioje pageidaujame srityje – analizės, programavimo, kokybės užtikrinimo, testavimo, projektavimo. Pagal kiekvieno darbuotojo norą ir poreikį yra sudaromas metinis profesinio tobulėjimo planas, į kurį galima įtraukti įvairius mokymus, seminarus ar kursus. Taip pat atvirai dalijamės asmenine patirtimi su kolegomis visame biure, todėl vyksta tiek išoriniai, tiek vidiniai mokymai.

Nepamirštame ir socialiai atsakingos veiklos, todėl remiame ir bendradarbiaujame su Lietuvos kompiuterininkų sąjunga, Matematikos ir informatikos institutu (VU), Vilniaus universitetu. Taip pat finansiškai remiame ir prisidedame prie augančios moksleivių profesionalų kartos ir konkurso „Bebras“.

Jeigu turite naudingų patarimų ar norite prisidėti prie „Algoritmų sistemos“ komandos, drąsiai susisiekite su konkrečiu asmeniu arba bendraisiais kontaktais: el. paštu: ofisas@algoritmusistemos.lt arba tel.:+370 5 273 41 81