Apie įmonę
Atgal

Ryžtingi nuo pirmųjų sistemų

2001 metais įkurta bendrovė UAB „Algoritmų sistemos“ kuria aukštos kokybės, efektyvias ir patikimas informacines sistemas didelėms ir vidutinio dydžio organizacijoms. Nors praėjo daug laiko, tačiau tikslas išliko tas pats – pateikti patikimus ir efektyvius sprendimus.


 

         

 Darbai, pagrįsti atsakomybe

Per ilgus sėkmingos veiklos metus sukurti sprendimai, suteikiantys pagrindą įmonių veiklos produktyvumui, stabilumui, tęstinumui ir vertės augimui. „Algoritmų sistemos“ teikia atsakingų paslaugų kompleksą: sukuria, prižiūri bei garantuoja sklandų sistemų darbą. Daugiametė darbo patirtis, įsiklausymas į klientų poreikius, žinios ir nuolatinis kokybės siekimas padėjo įmonei įsitvirtinti informacinių technologijų rinkoje bei pelnyti patikimos ir stabilios kompiuterių programų kūrėjos vardą.

 

Inovacijos ambicingiems projektams

Pažangių technologijų taikymas mums leidžia judėti į priekį, nuolat tobulėti ir siekti pačių aukščiausių standartų.

Tęstinės investicijos į inovacijas galutiniams naudotojams suteikia galimybę mėgautis veiksmingiausiais informacinių technologijų sprendimais. Todėl nesvarbu, esate vidutinė ar didelė įmonė, įsiklausome į Jūsų poreikius ir įgyvendiname reikalingus standartizuotus ar individualius sprendimus. 

 

Mūsų misija

Mūsų misija – programinių sprendimų generuojamas klientų veiklos produktyvumas bei vertės augimas.

Vykdydami savo veiklą, laikomės etiško verslo principų ir atsakingai įsipareigojame savo klientams bei verslo partneriams.

Tie, kurie kreipiasi, gali būti tikri, kad su mūsų pagalba lengviau įgyvendins savo sumanymus!