Inovacijoms skiriame ne mažiau 7 % įmonės pajamų
Atgal
Inovacijoms skiriame ne mažiau 7 % įmonės pajamų

Norint užauginti augalą, reikia jį laistyti. O siekiant produktyvių rezultatų, būtina investuoti: laiką, pinigus bei kitus išteklius. Siekiame geriausių rezultatų jums, todėl sistemingai ir tikslingai panaudojame dalį savo turimų pinigų investicijoms. Lyderystė ir novatoriškumas – tai žodžiai, kurie apibūdina mūsų veiklą. Šiuos žodžius lydi ir veiksmai – kiekvienais metais inovacijoms skiriame ne mažiau kaip 7 proc. pajamų.

Svarbu, kad investicijos atsipirktų ir sukurtų įmonei papildomą pridėtinę vertę. Didesnė vertė mums tampa nauda jums ir jūsų verslui. Ir visa tai – dėl investicijų ir tinkamo požiūrio inovacijas.

Pripažinimas ir darbų įvertinimas

Didžiąją „Algoritmų sistemų” vykdomų darbų dalį sudaro unikalūs sprendimai, kuriami pagal specialius užsakymus, todėl naujovių taikymas yra neatsiejama rengiamų projektų dalis. Naujų technologijų naudojimas ir vystymas „Algoritmų sistemoms“ 2006 ir 2011 metais pelnė „Inovatyvios įmonės“ apdovanojimus. Šie įvertinimai – geriausias paskatinimas ambicingai žvelgti į ateitį ir toliau siekti, kad pažangios informacinės sistemos sklandžiai dirbtų žmonėms ir verslui.  


1
2
3
4