Inovacijų centras
Atgal

2006 metais įkūrėme inovacijų centrą potencialioms ir pažangioms idėjoms kurti, plėtoti ir įgyvendinti. Tai viena iš prioritetinių sričių, kuomet mokslo ir verslo sinergija užtikrina modernius sprendimus, reikalingus šiuolaikinės visuomenės poreikiams patenkinti. Nors orientuojamės į komercinius tikslus, tačiau aktyviai dalyvaujame ir mokslinių tyrimų bei technologinės plėtros projektuose.

Inovacijų centro misija

Vienas iš inovacijų centro strateginių tikslų – didinti inovacijų integraciją, nes daugiau kaip 80% sprendimų sukuriame pagal individualius užsakymus. Tikime, kad mūsų inovatyvūs produktai bei paslaugos suteikia pagrindą klientų veiklos efektyvumui, stabilumui ir vertės augimui, todėl prisiimame atsakomybę už rezultatus ir sėkmingą adaptaciją.

Inovacijų tęstinumas

Kad inovacijų kūrimo bei diegimo procesai nenutrūktų, kasmet skiriame 7% įmonės pajamų. Inovacijos mūsų produktams ir sprendimams sukuria aukštą pridėtinę vertę, konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Siekiame ilgalaikių tikslų, kurie leistų išplėsti įmonės resursų panaudojimo galimybes bei perspektyvas. Nuolatinis dėmesys inovacijoms – tai UAB „Algoritmų sistemos“ politika ir praktika.

Pripažinimas

2006 m. ir 2011 m. Lietuvos inovacijų centro ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame konkurse gavome apdovanojimą „Inovacijų prizas“ inovatyvios įmonės kategorijoje.

Europos Komisijos finansuojamo projekto „ReDSeeDS“ darbo grupė pasirinko mus savo technologiniu partneriu. Projekto metu 11 mokslo ir verslo organizacijų iš 7 skirtingų Europos valstybių atliko tyrimo darbus, siekdamos sukurti ir išbandyti inovacinį produktą – programinės įrangos kūrimo platformą.
 

Kompetencijos
Didelių sistemų kūrimas

Informacinių sistemų poreikį lemia didelės apimties informacijos srautai, sudėtingas procesų valdymas bei aukšti klientų...

Duomenų analitika

Kad išliktumėte tarp stipriausių ir strateginius sprendimus priimtumėte besiremdami objektyviais rodikliais..

ES Parama konsultacijos

Europos Sąjungos parama – galimybė sumažinti privačias investicijas į informacinių sistemų kūrimą, verslo procesų...

Inovacijų centras

2006 metais įkūrėme inovacijų centrą potencialioms ir pažangioms idėjoms kurti, plėtoti ir įgyvendinti. Tai viena iš...

Sistemų integravimas

Kai įmonėje įdiegiama daugybė skirtingų verslo valdymo sistemų, jos pradeda dubliuotis. Darbuotojai susiduria...

Sistemų saugumas

Informacinių sistemų saugumas mums yra siekiamybė, vienas iš pagrindinių darbo kokybės kriterijų ir patikimumo simbolis...

Technologinės žinios

Technologinės žinios yra kertinis akmuo, realizuojant sudėtingus sistemų kūrimo ir valdymo sprendimus. Suprantame, jog...