Aplinkos apsauga
Atgal

Kalbėdami apie aplinkos saugojimą, pirmiausia, pradedame nuo savęs. Esame įsidiegę ISO14000 standartą – tai įrodymas, jog mums iš tiesų rūpi mus supanti aplinka.

Aplinkos apsauga apima daug skirtingų su aplinka ir jos išsaugojimu susijusių sričių: atliekų tvarkymą, gamtos apsaugą, ekologiją ir kt. Patirtis, kuriant informacines sistemas, parodė, jog jų diegimas šiame sektoriuje yra naudingas visiems: pačiai organizacijai, partneriams, klientams, vartotojams ir netgi valstybei.

Dirbame visais lygiais

Mūsų prioritetas – informacinės sistemos ir sprendimai, skirti atliekų tvarkymui. Šioje srityje dirbame visais lygiais – su savivaldybėmis, su regioniniais atliekų tvarkymo centrais bei su atliekų tvarkytojais ir gamintojais.

Jeigu sprendžiate su aplinkos apsauga arba atliekų tvarkymu susijusius klausimus, kartu rasime geriausius IT sprendimus. Konsultuosime bei patarsime, koks produktas ar sprendimas palengvins jūsų kasdieninius darbus ir optimizuos veiklos kaštus.

Viena sritis – daug naudingų sistemų

Nesvarbu, ar norite sukurti aplinkosaugos leidimų informacinę sistemą ar į elektroninę erdvę perkelti veiklos valdymą bei planavimą. Turimas kompetencijas panaudojame kryptingam jūsų organizacijos problemų sprendimui. Geriausias to įrodymas – sukurtos informacinės sistemos Lietuvos ir užsienio organizacijoms.

Švedijos aplinkosaugos institutui įdiegta atliekų valdymo bei planavimo informacinė sistema padeda planuoti ir modeliuoti aplinkos tvarkymo scenarijus bei pasirinkti ekonomiškai efektyviausią atliekų tvarkymo būdą. Sistema taip pat gali naudotis kitos 8 Baltijos jūros regiono šalys.

Taip pat diegiame: atliekų tvarkymo, atliekų apskaitos, konteinerių administravimo, veiklos valdymo, sąskaitybos atliekų tvarkymo sektoriuje informacines sistemas, klientų aptarnavimo, skolų kontrolės, atliekų susidarymo planavimo sprendimus.
 

Danutė Gražienė

Pardavimo projektų vadovė

Klauskite
Veiklos kryptys
Aplinkos apsauga

Kalbėdami apie aplinkos saugojimą, pirmiausia, pradedame nuo savęs. Esame įsidiegę ISO14000 standartą – tai...

El. sveikata

Sveikata – sritis, kurioje dirbame su dideliu entuziazmu ir tikime, jog mūsų darbo rezultatai iš esmės prisideda prie...

El. valdžia

Informacinių technologijų panaudojimo galimybės viešojo administravimo sektoriaus darbui modernizuoti...

Finansai

Finansų sektorius – itin reiklus ir dinamiškas. Prisitaikome prie jo, informacines sistemas adaptuodami...

Mokslas ir studijos

Švietimo sektorius – ypač imlus naujovėms ir pažangioms technologijoms. Elektroninėmis paslaugomis naudojasi...

Socialinė apsauga

Informacinės sistemos socialiniame sektoriuje prisideda prie modernesnio ir efektyvesnio duomenų administravimo...

Transporto valdymas

Didelis atstumas ir ribotas laikas jam įveikti yra pagrindinės su transportavimo valdymu susijusios problemos...